Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre rafturi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
J.Aisha

J.Aisha


Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/02/2010
Localizare : langa Nick :X

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 5:24 pm

Sunt in biblioteca si caut o carte . Nici o data nu ma pot decide foarte usor . Iau din biblioteca o carte , o dechid si in ea vad un biletel . Iau biletelul si citesc : " Nu va uitati in aceasta carte " .
Sus In jos
http://starrpg.forumz.ro
I. Aileen

I. Aileen


Mesaje : 63
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:56 pm

Eram in biblioteca de multa vreme, citind o carte despre stiinta. Am oftat usor cand mi-am terminat cafeaua si am inchis cartea. M-am dus la raft si am luat alta carte.
Sus In jos
M.Rose

M.Rose


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/02/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:00 pm

Am intrat in biblioteca privind in jur. M-am indreptat spre rafturi uitandu-ma lung la carti.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:07 pm

Intru in biblioteca mai mult fortata de 4 de la romana si ma duc printre rafturii si caut cartea Dracula...ma uit nimic cand ma impiedic cad si dupa mine trag si toate cartile dupa raft.
Sus In jos
I. Aileen

I. Aileen


Mesaje : 63
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:11 pm

Am auzit galagie si am mers in directie cartilor rasturnate. Vad o fata pe jos si ma aplec sa o ajut.
-Esti bine? intreb, zambindu-i cald. Te-ai lovit?
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:26 pm

-Aucii..pai cred ca miam rupt ceva nu sunt sigura multumesc de intrebare oricum zic ridicanduma incet in timp ce ma tineam de capul care ma durea.
Sus In jos
I. Aileen

I. Aileen


Mesaje : 63
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:43 pm

Am chicotit vazand-o si apoi m-am intors catre cartile de pe jos.
-Trebuie sa le strangem...stii, nu?
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:50 pm

-Ceee?Dar nu a fost vina mea ca au cazut peste mine zic uitaanduma speriata la cartii.
Sus In jos
I. Aileen

I. Aileen


Mesaje : 63
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:12 pm

Am ras, aplecandu-ma dupa carti. Am luat cateva si le-am asezat frumos pe raft.
-Hai ca terminam repede. am zis zambindu-i. Ah, ma numesc Aileen.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:40 pm

-Eu sunt Mi-Hee incantata de cunostinta Aileen..hai ca evina mea multumesc ca ma juti zic zambind si incep sa strang din cartii puanndule usor pe raflt...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre rafturi Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturi   Printre rafturi Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre rafturi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Printre morminte in miez de noapte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Academy :: Academy Infected by Music :: Library-
Mergi direct la: