Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre morminte in miez de noapte

In jos 
+2
R. Anne
Mi-Hee
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 2:59 am

Ma plictisisem de aceeasi rutina zilnica, ma trezeam apoi o tot auzeam pe Katie trancanind despre nu stiu ce chestii fara importanta pentru mine. Nu puteam sa dorm asa ca m-am decis sa ma plimb putin. Am ajuns langa cimitir, am zambit palid si am intrat inauntru cu pasi mici. Ma uitam prin jur cautand mormantul tatalui meu.
Sus In jos
R. Anne

R. Anne


Mesaje : 16
Data de inscriere : 01/02/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:03 am

Am intrat in cimitir plimbandu-ma printre morminte. M-am oprit langa cel al parintiilor mei oftand incet. Am mai stat putin acolo fara sa fac vreo miscare. Dupa cateva minute m-am intors privind indiferenta in jur.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:10 am

Mam apropiat de mormant asezand un trandafir pe piatra funerala.Am oftat usor si mam asezat jos.
Sus In jos
R. Anne

R. Anne


Mesaje : 16
Data de inscriere : 01/02/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:12 am

M-am asezat pe un mormat indreptandu-mi privirea spre cer. In seara aceea era luna plina.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:17 am

Mam ridicat miam luat un fel de la revedere.Atenta la luna cea plina ce ma hipnotiza mam impedicat si am cazut.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:20 am

Am intrat in cimitir cu privirea atintintita la luna parca fiind hipnotizata,am continuat sa merg.
Sus In jos
Y. Tadashima

Y. Tadashima


Mesaje : 27
Data de inscriere : 31/01/2010
Localizare : ...:::undersnow:::...

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:21 am

De ce se afla acolo ? Era noapte si .. brr..frig . Nu conta pentru el . Purta hainele destul de groase incat sa ii tina de cald . Facu multi pasi si ajunse printre pietrele funerare , uitandu'se ciudat la ele . El chiar nu avea ce cauta acolo . Ciudat , dar acel loc il linistea . Nici macar un sunet micut nu se auzea , un loc perfect pentru plimbare .Inainta cu pasi marunti pentru a avea timp sa analizeze cu atentie locul , cand dadu de cineva ce parea a fi intins pe jos .
-Huh ?
Ridica o spranceana si se lasa la nivelul acelei persoane realizand ca o cunostea de undeva , ah , da era Mi .
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:52 am

Iu avusese chef de o plimbare si, intr-un mod ciudat alesese cimitirul, iar cu ocazia aceasta isi putea 'vizita' si parintii. Dupa putin timp de mers ajunse la mormantul parintilor ei, ce-i drept cam speriata, mai era si intuneric si se afla in cimitir, cea ce-o speria de moarte.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:12 pm

Mi`am intors privirea catre persoana care cazuze huh era aiurita mea zuza m`am dus la ea so ajut.Era cu totul o alta priveliste mai ales cand alergi printre morminte in intunericul straniu al noptii.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:01 pm

Mam ridica de jos frecanduma pe cap...-Yay doare!!!zic planganduma de durere
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:02 pm

-Miiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!,strig eu luando in brate
-Ai murit?? da bine?? sa`ti fac pomana??,spun eu incepand sa rad
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:22 pm

-Taci si lasa-ma zic danduma de langa fata...1.Nu nu am murit :-w 2.nu nu da bine 3.Nu e nevoie sa imi fcai pomana si 4. nu mai rade femeie eu sufar aici nu se vde tip eu nervoasa la fata
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:25 pm

-Hooo nu ma omora glumeam si eu ce faci asa ha???incercam sa fiu amabila si sa te ajut da na ca nu te mai ajut.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:26 pm

-Cand ai fost tu amabila?intreb eu razand...raspun Niciodata aaa pai am fost la mormant la tata spun zambind
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:28 pm

-Mdea am fost daca vrei sa stii,spun eu strambandu`ma la fata si facandu`ma superioara ei.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:35 pm

-Da?Ai fost?zic uimita cand cu cine sigur cu un baiat ii fac fetei cu ochiul razand...
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:37 pm

-Nu neaparat ! numai ca am fost cu cineva care nu rade mereu de mine si se poarta foarte urat te recunosti ha??
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:38 pm

-Nu e adevarat eu nu rad de tine si nu nu am port foarte urat zic bosumflanduma.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:40 pm

-Da?? te cunosc Mi! cum adica nu te porti urat ha? anyway nu am chef sa ma cert din nou cu tine.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:11 pm

-Bine ii zic eu serioasa..daca te enervez domnisoara atunci poate ar trebui sa nu mai vorbesc cu tine sau poate tu cu mine zic urcanduma pe sicru pentru a tine un dicurs stai lam tinut.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:21 pm

-T__________TBine bine imi cer scuze multumita??,spun eu dadandu`mi ochii peste cap suparata.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:32 pm

-Mda sigur stiu ce gandesti asa ca mai bine lasa sti puteai sa imi spui nu ma suparam...spun danduma jos apoi ma uit putin la luna.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:33 pm

-Nu am mintit anyway daca asta crezi inseamna ca na`i deloc incredere in mine si oricum vad ca sunt in plus aici asa ca am sa plec.
Sus In jos
Y. Tadashima

Y. Tadashima


Mesaje : 27
Data de inscriere : 31/01/2010
Localizare : ...:::undersnow:::...

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:02 pm

Le privi pe fete apoi se uita spre cer si incepu sa se indeparteze de ele pana cand disparu in spatele unui copac . Se aseza la radacina lui si privi in jur .
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:04 pm

M`am indreptat spre mormantul mamei dadandu`mi lacrimile m`am sezat in fund privind poza.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre morminte in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre morminte in miez de noapte
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» O noapte la hotel
» Printre rafturi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Cemetery-
Mergi direct la: