Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre morminte in miez de noapte

In jos 
+2
R. Anne
Mi-Hee
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
I. Aileen

I. Aileen


Mesaje : 63
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:07 pm

Nu departe de fetele galagioase, eram si eu. Am venit intr-o 'vizita' cum imi placea sa-i spun. Am privit trista mormantul fratelui meu mai mare si am oftat.
-N-are rost sa mai plang acum, nu, Akio? am soptit, atungand usor fotografia lui. Am oftat si m-am ridicat in picioare. Am simtit cum lacrimile imi curgeau involuntar pe obraji si le-am sters repede.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:11 pm

Iu aseza in cele din urma pe mormant un buchet de trandafiri, privindu-l atenta. Ofta usor, simtind cum i se impaienjenesc ochii de lacrimi.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:11 pm

Am continuat sa plang in contnuare punandu`mi intrebari inutile gen"De ce ai murit?? de ce tu??" si aceleasi intrebari pe care si le pune orisicin".
Sus In jos
I. Aileen

I. Aileen


Mesaje : 63
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:25 pm

Am oftat si m-am asezat pe piatra mormantului. Am privit in jur si am vazut o silueta la baza unui copac. Am mijit ochii si mi-am dat seama ca era Tadashi.
"Mai bine nu-l deranjez..." mi-am spus, lasandu-mi capul pe spate.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:27 pm

Cateva lacrimi i se prelinsera pe fata, insa Iu si le sterse imediat, aducandu-si aminte ca le promisese parintilor sai ca va fi puternica si nu va plange. Se ridica de jos, intorcandu-se cu spatele la mormant.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:27 pm

Am stat cateva minute acolo cu privirea atintita spre pamant dupa care mi`am sters lacrimile care curgeau in continuare si m`am ridicat.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:29 pm

Observ o silueta de fata imi parea cunoscuta si o observ pe Iu...ma duc si ii sar in barte.-Iuuuu ce faci?zic zambind copilareste
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:31 pm

Iu isi indrepta privirea trista spre fata, incercand sa schiteze un zambet, desi nu prea ii iesi.
- Ah, buna Mi-Hee! Ce faci pe aici la ora asta?
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:34 pm

-Pai am fost la mormantul lu tata apoi mam certat cu Katie si apoi aaaa nu stiu aaa da team observat pe tine spun strangando in brate..dar tu ce faci?
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:37 pm

- Bine, presupun... Spuse ea pe-un ton soptit, privind-0 pe fata. O imbratisa si ea, simtea nevoia sa faca asta ca sa se mai inveseleasca.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:23 pm

Am stranso in brate pe fata..-Sa nu plangi cate distrug zic razand..si daca esti suparata o patesti de la mine..am multe metode de a omor un om zic razand
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:54 pm

Spre surprinderea ei Iu incepu sa rada si se mai inveseli putin.
- Nu voi plange, le-am promis ca nu o sa plang...
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 1:04 am

-Vezi fata cuminte ce esti zic eu razand apoi ma uit prin jru sti daca nu ai fost cuminte o sa vina mortii si te vot mana spun prefacanduma speriata
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre morminte in miez de noapte   Printre morminte in miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre morminte in miez de noapte
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» O noapte la hotel
» Printre rafturi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Cemetery-
Mergi direct la: