Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O noapte la hotel

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
R. Anne

R. Anne


Mesaje : 16
Data de inscriere : 01/02/2010

O noapte la hotel Empty
MesajSubiect: O noapte la hotel   O noapte la hotel Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 2:55 am

Am intrat in camera mea de hotel privind in jur. Era destul de dragut! M-am asezat pe pat oftand usor. Imi lipseau atat de mult parintii. Au murit cand eu aveam 14 si de atunci am avut grija de Kevin deoarece nu mai aveam alte rude. M-am ridicat in picioare scotand dintr-o valiza o pereche de pijamale formate dint-un maieu destul de decoltat si o pereche de pantaloni scurti. Am intrat in baie dupa care in dus. Dupa cateva minute am iesit si m-am imbracat in pijamale revenind in camera.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

O noapte la hotel Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la hotel   O noapte la hotel Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:22 am

Imi cautam disperata chile pe care le pierdusem din greseala ma loveam de toata lumea imi era sila sa ma duc la receptie.Nevazand pe unde merg am dat cu capul de o usa.-Auuuu T.T
Sus In jos
R. Anne

R. Anne


Mesaje : 16
Data de inscriere : 01/02/2010

O noapte la hotel Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la hotel   O noapte la hotel Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:29 am

Mi-am indreptat privirea spre usa auzind un zgomot. Mi-am dat ochii peste cap privind ceasul de pe perete. Era 12 noaptea. M-am indreptat spre usa deschizand-o privind spre fata din fata mea. Am ridicat din spranceana asteptand sa aud ce are de zis.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

O noapte la hotel Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la hotel   O noapte la hotel Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:21 am

Am intrat in hotel in fuga doh era 12 noaptea si cred ca nu aveam de unde sa imi iau cheile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noapte la hotel Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la hotel   O noapte la hotel Icon_minitime

Sus In jos
 
O noapte la hotel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Printre morminte in miez de noapte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Hotels-
Mergi direct la: