Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gheata rece...este destul de confortabila

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:05 pm

Alexis se afla la patinoar, chinuindu-se sa "patineze". Cazu de cateva ori, dupa care renunta.
"Daca ma gandesc mai bine, prefer sa stau aici, decat sa mai iau o tranta"
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:07 pm

Am vazuto pe fata si `mam indreptat catre ea
-Hey te pot ajuta eu sa patinezi,spuse fata zambind
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:09 pm

Ateriza si Hayate pe la patinoar , isi puse patinele in picioare apoi pasi incet pe gheata"Pff sper ca inca mai stiu cum se facea"gandi el in timp ce facu mai multi pasi , incercand sa se acomodeze."N-am mai patinat de secole..."
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:11 pm

Mi`am intors privirea catre Hayate apoi am zis:
-Pam`pam stii sa patinezii ha??,spun eu ridicand o spranceana
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:14 pm

-Huh...prefer sa locuiesc aici pentru restul vietii decat sa-mi sparg capul sau altceva de ganul asta
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:17 pm

-Yeah stiu sa patinez , sau ma rog stiam si eram destul de bun la asta..dar acum duc lipsa practici , se uita apoi la Alex:
-Huh inca nu ai invatat sa o faci?
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:20 pm

-Ti se pare ca am invatat? Mie nu prea...cum este posibil sa iti tii echilibrul pe chestiile astea? Cred ca nu's facuta pentru asta
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:21 pm

Am bufnit in ras
-Asa cum o facem noi o fac totii si o so faci si tu!,spuse Katie tragando de mana pe fata.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:24 pm

-Huh? Eu nu vreau sa-mi petrec viata in spital, dar mersi ca incerci sa ma ajuti "oricum, este in zadar"
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:26 pm

-Haide lasate burtata de val si pur si simplu,incearca sa dai din pucioare in ritmul ghetii asa sigur o sa reusesti.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:39 pm

-Dah...in ritmul ghetii...cred ca incep sa ma prind, esti o profesoara buna ^^' este o senzatie placuta..."Cred ca'i si mai buna cand voi face cunostinta iar cu gheata"
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:42 pm

-Mda imi dau seama ca na`i inteles nimic asai ?? inchide ochii si incepe sa patinezi fara frica.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:44 pm

-Fara frica? Dar mie mi-e foarte frica! Cum am mai spus, nu cred ca sunt facuta pentru asa ceva...mai bine raman pe pamant^^'
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:46 pm

Am impisno incet de la spate punandu`i mainile la ochii in speranta ca o sa se prinda singura de cum se face.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:54 pm

-Daca ma lovesc de ceva te muti cu mine in spital...iar daca mor imi iesti datoare cu o coroana de aur si un discurs lung de un kilometru
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:57 pm

-Ok ok acuma mergi,spuse fata impingando si mai tare si dadandu`i drumul aceasta ducandu`se pe gheata.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:01 pm

-Ok...am invatat, acum pot sa plec? Dupa cateva clipe isi dadu seama ca nu o mai tinea nimeni " Wow...chiar stiu sa patinez?"
-Hei....cum schimb directia??? Nu mai apuca sa se gandeasca la asta ca se si lovi de gardul ce despartea ringul.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:04 pm

Am bufnit in ras
-Hai ca esti tare!ai invatat numai ca ar trebui sa eviti gardurile de acum in colo
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:08 pm

Se uita amuzat la Alex , apoi se deplasa langa ea.
-Hm ai nevoie de ceva ajutor surioara?intreba cu un zambet malefic in coltul gurii.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:10 pm

-Marsi pentru sfat...daca ma inveti si sa schimb directia o sa fie super, dar deja m-ai invatat destul, nu credeam ca voi patina vreodata ^^ .
-Hayate...dragul meu frate, vino si tu jos, aici...e destul de placut
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:11 pm

Am inceput sa rad de cei doi
-Sunteti frati?? ce dragut,spun eu zambind/
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:14 pm

-Nu-mi aduce aminte...este mai mult tati, de fapt. >.> oricum, are cine sa imi faca coliva, abia asteapta sa mi-o manance
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:16 pm

Am ras in contnuare amuzata de cei doi
-Pam`pam vreau si eu coliva!!preferata mea motivul pentru care sunt mereu prezenta la inmormantari.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:19 pm

-Observ ca amandoi v-ati aliat impotriva mea! Haha....v-am dejucat planul...vroiati sa ma omorati acum, nu'i asa?
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:26 pm

-Nu nu adic nu stiu era vreun plan??,intreb eu adresandu`ma baiatului
-Daca vroiam sa te omor te omoram de dinainte sa te imping prima oara
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gheata rece...este destul de confortabila Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila Icon_minitime

Sus In jos
 
Gheata rece...este destul de confortabila
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Ice Rink-
Mergi direct la: