Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Timp pentru filme.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:57 am

Am intrat in cinema holbandu`am de vreo trei minute la un poster a unui film horror era chiar dragut asa ca in cele din urma m`am dus la caserie sa iau biletul.Dar acolo era o coada enormaT_T.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:46 pm

Stateam in spatele ei plecanand dintr-o guma plictisita...-Hai babaciune da mai repede Gura de canal ce esti nu am timp strig eu cat sa ma auda...
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:47 pm

Mi`am intors privirea catre Mi mi`am dat ochii peste cap apoi am zis:
-Nu mai tipa asa suntem la cinema!!!!!!!!!
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:33 pm

-Si ce?Nu vezi cum se misca vreau sa vad filmul anul asta zic uitanduma la ceasul de la mana pe care nici macar nu il aveam..
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:36 pm

-Da si eu vreau sa`l vad deci vino cu mine stiu eu o cale pe care no stie nimeni!suntem cu un pas in fata tuturor
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:21 pm

-Cum?Pe unde?intreb uimita uitanduma in jur crezand ca vad vrun pasaj secret
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:24 pm

-Vino dupa mine am sa`ti arat,spuse fata tragando pe Mi dupa ea intrand prin mai multe camere.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 12:42 am

Mergeam in spatele fetei intrebanduma"oare pe unde o sa ajngem mai repede?"
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:05 am

In cele din urma m`am oprit intr`o incapere luand un film de acolo.Stergand usor praful de pe podea cu mana dand de o usa.
-Pe aici.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:47 pm

Eram inca uimita unde ajunsesem...-aaaaaa Ok zic uitanduma uimita la fata.De unde sti tu asta?
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:51 pm

-Heh secret discret si nu ma refer la melodia aia pe care eu o urasc!!!!deci vino dupa mine,spuse fata deschizand usa si intand in "pamant"
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 6:02 pm

-Hei dar mie imi place melodia aia T.T..zic luanduma dupa fatavrand sa vad asa zisul secret al ei.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 6:38 pm

Am coborat tot mai mult iesind pe un "topogan" intr`o imensa sala veche de cinema care se zicea ca e bantuita!
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 7:04 pm

-A-a-a-a-as-s-s-t-t-a nu e banutita zic eu speriata uitanduma in jur al fiecre pas....
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 7:32 pm

-Nu e bantuita e doar veche locul asta e plin de amintiri,spuse fata asezandu`se intr`un scaun
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:03 pm

-Da?Chiar?De unde il stii intreb eu putin speriata uitanduma in jura......"Arata infricosator~~~
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:08 pm

-Huh locul asta fost creat de bunicul meu acum multi ani sau intamplat multe dezastre si cladirea a intrat in pamant din fericire fara daune prea marii peste cativa anii sa construit alt cinema era ciudat sa intri in pamant ca sa te uiti la un film in fond pe vremea acea existau multe pericole unul ca fiind ca tot locul acesta sa se prabuseasca alunecari de teren explozii.Mama stia locul asta si mi la aratat si mie so esti singura care stie de locul asta nimeni inafara de mine si tine nu stiu ca exista.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:11 pm

-Tare zic uitanduma uimita la toate lucrurile din jur..Deci iti apartine ai propriul tau Cinema ce atre este...
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:20 pm

-Nu chiar probabil ca da este tare sa ai propriul cinema dar daca esti singur si tu trebuie sa`l intreti tu trebuie sa le faci pe toate pentru ca in tine sa pus toate increderea iar acum esti singura daca privesti asta din prespectiva me anu e nimic amuzant nimic tare e doar un cinema vechi parasit cu o gramada de amintiri triste
-Anyway am luat filmul cu mine este programat sa inceapa peste 5 minute aseazate pe undeva pe aici.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:32 pm

-Ok zic zambind si ma asez pe o scandura din apropiere asteptand sa inceapa filmu zambind...
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:45 pm

-Huh preferi sa stai chiar acolo sar putea sa se rupa scandura cu tot cu tine si sa nu mai apuci ziua de maine so mai bine vino aici,spun eu facandu`i semn fetei sa se aseze pe scaunul de langa mine.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:44 pm

-Nooo,nu sunt asa grasa in plus nu cred ca patesc nimic rau este bine aici ii raspund zambind
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:47 pm

-Nu este vorba ca esti grasa nu am facut nici o afirmatie in privinta asta ma refer ca podeaua este veche d emai mult de 50 de ani se poate rupe oricand la orice ora si nu vreau sa patesti nimic so mai bine vino aici.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:52 pm

-SI daca patesc ceva iti las mostenire tot ce am zic auzind scartaitul podelei ma ridic repede si ma asez langa fata...-Sti chiar ai dreptate zic zambind inocent
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:57 pm

-Mda! asta cred si eu acuma sa ne rugam sa nu picam si noi de aici anyway hai ca incepe filmul,spuse fata schimbandu`si privirea catre ecranul imens din fata ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Timp pentru filme. Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. Icon_minitime

Sus In jos
 
Timp pentru filme.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Cinema-
Mergi direct la: