Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gheata rece...este destul de confortabila

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:30 pm

-Dah....cred ca ai dreptate...dar in privinta fratelui meu deja mi-am format o parere. El chiar vrea sa scape de mine
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:32 pm

-Haide ce frate ar vrea sa scape de sora sa nu te mai fa ca ploua stii si singura ca zici nu mai tampenii acolo.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:35 pm

-Huh...ploua? Eu nu spun tampenii...il cunosc prea bine...oricum, deja m-am obijnuit...dar apropo...noi nu am facut cunostinta...eu sunt Alexis ^_^
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:36 pm

-Aaa da uitasem de asta
-Eu sunt Katie dar prietenii imi spun Kat incantata!,spuse fata zambind
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:39 pm

-Incantata, de asemenea...si mersi ca ma-i invatat sa patinez, dar prefer sa stau putin aici, jos ...deja am obosit
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:42 pm

-Huh ok,na`i pentru ce n`am facut decat sa te imping ai invatat singura eu n`am facut nimic,spuse fata dand din umeri
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gheata rece...este destul de confortabila   Gheata rece...este destul de confortabila - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gheata rece...este destul de confortabila
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Ice Rink-
Mergi direct la: