Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cumparaturi, sau nu

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:02 pm

Iu iesise la o mica plimbare pe afara, insa brusc ploaia se puse, iar din nefericire nu avea nici o umbrela la ea. Bineintelese era uda leaorca acum si singurul adapost pe care-l gasi fu supermarketul. Intra repede acolo, prefacandu-se ca venise sa cumpere ceva.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:05 pm

Stateam si asteptam ca prietena mea sa se grabeasca mai repede cu cumparaturile.Utandu`ma in jur am zarito pe Yu si `mam dus la ea
-Yuuuu!!,spun eu luando in brate
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:54 pm

Iu ii zambi scurt, apoi zise si ea:
- Buna Katie! Ce faci ?
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:56 pm

-Pai asteptam o persoana dar cred ca sa ratacit pe aici si ma rog se descurca si singura.
-Tu ce faci??
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:59 pm

- Eu... incerc sa ma usuc. Zise ea zambind putin. Mai bine ai sta departe de mine, cred ca am racit deja si nu vreau sa te molipsesc.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:00 pm

-Huh nici o problema molipseste`ma,spuse fata razand
-Vreau sa scap de scoala tot semestrul asta desi nu cred ca am sa reusesc.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:05 pm

Iu incepu sa rada.
- Mda si eu as vrea sa scap de scoala, asa ca sper c-am racit!
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:08 pm

-Pai sper si eu ca ai racit,spus efata incepand sa rada
-Stranuta!hai stranuta,spyse fata in continuare razand
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:09 pm

Iu continua si ea sa rada, numai putea sa se abtina, Katie era tare amuzanta.
- Din pacate nu`mi vine acum.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:11 pm

-Eh poate iti vine mai tarziu cu putin praf de piper,spuse fata uitandu`se in jur dupa niste piper.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:22 pm

- Wow, wow, nici gand, nu vreau piper! Zise ea, intorcandu-i privirea. Numai cauta.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:47 pm

-Ok,spuse fata razand
-Anyway cred ca r fii o idee foarte buna sa nu mai stam pe loc si sa ne "plimbam"cica plimbam sa ne uitam dupa dulciuri!
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:22 pm

- Dulciuri? Facu ea, simtind cum ii vine pofta de ele. Yami, da, hai sa mergem sa cumparam cateva!
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:25 pm

-Ok,da stii unde e raionul cu dulciuri??pentru ca e imens magazinul asta debea daca dau de usa de la intrare.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:35 pm

- Pe aici! Zise ea, prinzand-o pe fata de mana. O lua inainte, fara sa mai bage de seama ca era uda leaorda.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:38 pm

-Miss Yu esti uda cam prea uda parca ti`a turnat cineva o galeata cu apa in cap,spun eu razand
-Si daca uzi produsele o sa te bata astia.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:29 pm

- Ups! Facu ea aducandu-si brusc aminte, apoi stranuta odata. Firar ea de ploaie! Zise putin enervanta.
- M-a prins ploaia in timp ce ma plimbam! Ii explica fetei in cele din urma.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:33 pm

-Huh stiu cum e!T___T ha pana la urma tot ai stranutat te`am prins,spuse fata razand.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:57 pm

- Exact! Zise ea printre rasete. Asa... sa mergem la raionul ala cu dulciuri! O lua de mana si o trase dupa ea pana ce ajunsera in acel loc. O privi, zambind si intreba:
- Deci ce dulciuri vrei sa luam?
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:08 am

-Uuuu uuu uite uite alea de sus de acolo de pe zgarie norii la care nu putem sa ajungem de alea vreau eu..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cumparaturi, sau nu Empty
MesajSubiect: Re: Cumparaturi, sau nu   Cumparaturi, sau nu Icon_minitime

Sus In jos
 
Cumparaturi, sau nu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Supermarket-
Mergi direct la: