Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Timp pentru filme.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:07 pm

Mam frecat la ochi apoi am privit ecranul imens.~~~~~Cred ca Katie a avut un trecut trist nu o vad asa vorbareata despre trecutul ei~~~
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:01 pm

Filmul incepuse de cateva minute dar nu eram atenta acolo eram prea ocupata sa imi amintesc ce se petrecuse in cinemaiul acesta sumbru care aducea cu el o groaza de amintiri frumoase si o amintire trista cu care greu o pot uita avand in vedere ca a fost in joc viata mamei mele care nu merita sa se sfarseasca asa mai ales cand avea tot viitorul in fata ei.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:36 pm

Ma uit putin trista la Katie as fi vrut sa o deranjez sa o intreb ce are de ce este trista de ce nu este atenta dar imi era frica ca se va supara dar totusi intr-un sfarsit imi fac curaj si intreb.-aa.aaa..scuze ca te intreb dar sa intamplat ceva?
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 9:35 am

-Nu nu chiar defapt nimic doar amintiri sti tu cand intri intr`un loc vechi in care sau intamplat multe nu poti fii atenta decat la cea ce sa intamplat acolo la dezastrul care sa intamplat si care mi`a schimbat mi`e viata anyway nu mai conteaza.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:05 pm

Mam intristat putin si ma uit la Katie..-Vrei sa imi spui si mie?zic incercand sa zambesc copilareste.
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 6:22 pm

-Pai e vorba despre cand a murit mama era pe scena se certa cu regizorul era dupa cortina chiar acolo,spuse fata aratand cu degetul
-Mi`am intors privirea spre cineva care tinea un pistol in dreptul lor tremurand dupa cateva clipe am auzit o gramada de impuscaturi am tipat cat ma tinut gura am incremenit cand am vazut ca erau erau mortii,spuse fata incepand sa planga.
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 7:41 pm

O larima mi se strecura pe obraz...-Katie ce a fost a fost gandestete la viitor probabil mama ta chiar vroia ca tu sa te gandesti la viitor sa iti pese mai mult de tine zic incercand sa zambesc si sa o consolez pe fata edsi se vedea ca nu puteam....
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 8:18 pm

-Da dar cum poti sa te gandesti la viitor cand trecutul n e lasa in pace iar amintirile lui ingrozitoare iti revin mereu in minte mai ales cand in trecut e vorba de mama me anu pot uita asta a si apropo viitor sau prezent??
Sus In jos
Mi-Hee

Mi-Hee


Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/01/2010

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 8:55 pm

-Nu stiu nici eu nu stiu ce gandesc acum zic razand...apropo sunt sigura ca te poti gandesti...aaaaa....aaa nici eu nu mai stiam ce sa ii spun fetei nu stiam cum o pot consola si mie imi murise tatal stiam cume sa suferi..
Sus In jos
B.Katie

B.Katie


Mesaje : 366
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Jupiter!;x

Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:50 pm

-Si?? parinti tai ei unde sunt??,spuse fata intorcandu`se catre Mi ne mai dadand importanta gandurilor si amintirilor ei.
-Cred ca n`am avut cand sa ii cunosc nu i`am vazut niciodata de ce nu mi prezinti odata??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Timp pentru filme. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timp pentru filme.   Timp pentru filme. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Timp pentru filme.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Town :: Town :: Cinema-
Mergi direct la: