Infected by Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Infected by Music
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Liniste...

In jos 
+4
R. Anne
K.Hayate
Lee Je Eun
Lee Me-Yeong
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 2:51 pm

Dupa cateva minute isi redeschise ochii"Pfff dar mi-a fugit si somnul nah , am dormit prea mult azi...excesul de somn dauneaza grav sanatatii"isi spuse tanarul in gat , apoi iar baga o moaca ganditoare asteptand sa-l trazneasca o idee , ceva...
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:20 pm

Iu se uita o clipa la Yeong, care mai avea putin si adormea. Se apleca usor peste masa, apropiindu-se de urechea lui si sopti:
- Hei, la biblioteca nu se doarme!
Sus In jos
Lee Me-Yeong

Lee Me-Yeong


Mesaje : 48
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:27 pm

Mi-am ridicat icnet capul si m-am utat la ea.
-Dar ce se face? Eu n-am chef sa citesc! Banuiesc ca nici tu, asa-i Hayate?
Nu stiu de ce l-am intrebat pentru ca-i stiam raspunsul. M-am uitat la Iu.
-Tu chiar ai chef sa citesti??
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:28 pm

- Nu prea... Zise ea dand usor din umeri, revenind in pozitia ei initiala. Sincera sa fiu, m-am cam plictisit si eu.
Sus In jos
Lee Me-Yeong

Lee Me-Yeong


Mesaje : 48
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:30 pm

-Evident. Toata lumea se plictiseste in biblioteca. E plin de carti. Carti, carti si iar carti. Cred ca o voi lua razna daca nu voi pleca de aici.
C hiar simteam cum urma sa o iau razna. Uram sa ma plictisesc si sau sa nu fac nimic. Mereu am fost obisnuit sa fac ceva, dar atunci imi venea sa ma dau cu capul de masa.
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:35 pm

-Pff evident ca nu am chef de citit..."Hai odata!Nu ma mai loveste , la naiba!"gandi iritat ca nu-l mai loveste idei.Pana la urma se ridica de la masa si incepu sa se plimbe in cercuri prin jurul cateorva rafturi:
-Hm nu gasesc nimic...uhm jucati adevar sau provocare?
Sus In jos
Lee Me-Yeong

Lee Me-Yeong


Mesaje : 48
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:37 pm

M-am uitat la els i am ridicat din spranceana.
-Adevar sau provocarE? In bilbioteca? Atata timp cat fac ceva sunt dfe acord, dar, totusi, in biblioteca? Nu cred ca e o idee buna...
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:43 pm

- Eu cred ca e o idee buna, e mai interesant in biblioteca! Zise Iu incatata de idee.
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:45 pm

-Mah eu am facut si sex in biblioteca , ce e atat de neobijnuit?intreba ridicand din umeri.Deci esti de acord pana la urma?Ah si da sa hotaram cine va intreba primul.Yu te oferi? ca ti-a placut ideea.
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:49 pm

Iu incepu sa dea din cap in semn negativ.
- Nu-mi place sa intreb prima, baietii mai intai.
Sus In jos
Lee Me-Yeong

Lee Me-Yeong


Mesaje : 48
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:51 pm

-Ok... Sunt de acord. Dar doar noi trei e sec... Se mai baga cineva? am intrebat, ridicand din umeri.
M-am asezat mai comod pe scaun si m-am uitat pe tavan.
-Sa ma anuntati cand incepem, ok?
Sus In jos
M.Rose

M.Rose


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/02/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:08 pm

Am intrat in biblioteca privind in jur. Mi-am luat o carte complet neinteresanta asezandu-ma la o masa.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:27 pm

Alexis intra in biblioteca. Cauta cartile de care avea nevoie si se aseza la o masa, incepand sa citeasca
"Ce interesant...de cand imi place mie sa citesc?"
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:29 pm

-Hm ai dreptate ...cam nasol numai in trei m replica afisand un zambet malefic cand isi vazu surioara , se ridica si merse spre ea , prinzand-o cu mainile de umeri:
-Hey ce avem noi aici?
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:42 pm

-O persoana care se straduieste sa ramana treaza....dah...Buna si tie! Nu credeam ca apuc ziua asta....tu chiar ai venit la biblioteca?
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:47 pm

-Yup e destul de liniste si poti dormi bine pe aici...Apropo ai doua variante: joci adevar sau provocarea sau te violez?Ce alegi?ii sopti el in ureche , apoi ii linse gatul.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:52 pm

-Prefer adevar sau provocare ^^' "Cred ca e mai periculos decat daca m-ar viola"
-Mai joaca cineva? Doar nu jucam doar noi doi...
Sus In jos
K.Hayate

K.Hayate


Mesaje : 47
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:58 pm

-Yup mai joaca si altcineva...zise el apucand-o de mana si tragand-o pana la masa unde stateau Yu si Yeong.
-Uhm ei mai joaca..ah da , ea e surioara mea , Alexis , va juca si ea.
Sus In jos
~K.Alexis~

~K.Alexis~


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:03 pm

-Buna ^^ ma bucur sa va cunosc, el este fratele meu dus cu pluta ...dar cred ca v-ati dat deja seama >.>
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 128
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:52 pm

Dupa ce rase cateva clipe, din cauza celor doi care erau prea amuzanti, zise:
- Imi pare bine sa te cunosc Alexis!
Sus In jos
Amelia Waldorf

Amelia Waldorf


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/02/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 12:43 pm

Intru in biblioteca si privesc in jur. Spre surprinderea mea nu sunt singura. Un grup de cativa studenti se afla putin mai incolo. Ma indrept spre ei:
-Hei! ^-^ Ce jucati?
Sus In jos
Lee Me-Yeong

Lee Me-Yeong


Mesaje : 48
Data de inscriere : 31/01/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:42 pm

am rmas mut cand am vazut cati doeau sa joace. Mi-am zis ca nu am nimic de pierdut. Le-am facut cu mana nou-venitilor. Printre ei am observat-o si pe tipa roscata care trecuse pe la apartamentul meu si a lui Hayate. Am ranjit si m-am dus la ea.
-Buna. Vrei sa joci? Jucam adevar sau provocare.
Sus In jos
Amelia Waldorf

Amelia Waldorf


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/02/2010

Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:35 pm

-uu :-? suna interesant. Joc si eu >Smile Apropo, eu sunt Amelia ^.^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Liniste... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Liniste...   Liniste... - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Liniste...
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infected by Music :: Academy :: Academy Infected by Music :: Library-
Mergi direct la: